Profoto B2 250 AirTTL Go-To Kit (Temel Kit)

New product

Profoto B2 ile harekete devam

Profoto B2 ile fotoğraf çekimi eldeki tüm seçenekleri kullanmak anlamına gelir. Bir bracket yardımıyla flaş kafasını makineye bağlayıp, güç kontrol ünitesini de omzunuza asarak harekete devam edebilirsiniz. Veya aydınlatmayla ilgili her şeyi bir ışık ayağına yerleştirip, makineden bağımsız kullanabilirsiniz.

More details

 
Özellikler
Profoto B2 seçmek için beş neden

Makine üzeri veya harici
Profoto B2 flaş kafası, bir bracket sayesinde makineye bağlayabileceğiniz kadar küçük ve hafif. Fotoğraf makinesinden ayırıp, monopod veya ışık ayağı üzerine yerleştirebilirsiniz. Seçim sizin. Her iki çözüm de kendine has faydalar sunmakla birlikte, eşit derecede kullanışlı.

TTL Özelliği
B2 flaş Canon, Nikon ve Sony fotoğraf makineleriyle tam uyumlu TTL işlevi sunar. Ayrıca satılan Air TTL Remote radyo vericisini fotoğraf makinesi flaş yuvasına takın. Ardından deklanşöre basarak çekime başlayın. Profoto B2, mükemmel pozlamayı sağlamak üzere ışık çıkışını otomatik ayarlar. Uygulaması da anlatımı kadar kolay.

Taşınabilir
Profoto B2 çekim seti konumundan bağımsız, ihtiyaç duyduğunuz sayıda flaş kullanabilmeniz için tasarlanmıştır. Profoto B2 250 AirTTL To-Go kitinin tamamı, omuz çantanızdan daha büyük olmayan bir çantaya sığar. Nerede ve nasıl fotoğraf çekeceğiniz size kalmış.

Hızlı
B2'yi tam güçte kullandığınızda bile 1.35 saniyede yeni çekime hazır olur. Daha düşük güç ayarlarında ise saniyede yirmi adede kadar fotoğraf çekebilirsiniz. Böylece olağanüstü anları kaçırma riski ortadan kalkar. Ayrıca B2'nin, ışığın tam kontrolünü sağlayan Yüksek Hızlı Senkronizasyon/High-Speed Sync (HSS) işlevine sahip olduğunu unutmayın. Yoğun güneş ışığında bile çok sığ alan derinliği elde etmek isteyenler açısından sevindirici haber. HSS'yi kullanarak güneş ve flaş ışığını mükemmel dengeleyebilirsiniz. Dış mekânda düğün çekimi yapanların favorisi olacak bir işlev.

Işık şekillendirme araçları
Dahili reflektör tek başına bile geniş, dengeli ve güzel bir ışık yayılımı oluşturur. 150'yi aşan ışık şekillendirme ürününden dilediğinizi seçin. Profoto B2 ile ışığı şekillendirmek kolay ve sınırsız.

 • TTL ve HSS özelliklerinden faydalanma.
 • İki asimetrik çıkış.
 • Güçlü LED model ışığına sahip, hafif ve kompakt flaş kafası.
 • Değiştirilebilir yüksek kapasiteli Li-Ion batarya.
 • 9 f-stop güç aralığında 1/10 artışlarla ayarlanabilen 250 Ws çıkış.
 • Hızlı geri dönüm, 0.03-1.35 saniyede sonraki çekime hazırsınız.
 • Dahili AirTTL, 300 metreye kadar tüm Profoto Air radyo alıcı-vericileriyle uyumla çalışarak kablosuz işlevlerini destekler.
 • Tam şarjlı durumda, B2 flaşı en yüksek güçte kullanarak 215 kare fotoğraf çekebilir veya model ışığını 90 dakika boyunca çalıştırabilirsiniz.
 • Dahili reflektör ve ayrılabilir ışık ayağı bağlantısı.
 • Sezgisel ve kullanımı kolay arayüz.
 • Profoto'nun ünlü ışık şekillendirme sistemindeki aksesuarlarla uyumlu.

30 Aynı kategorideki diğer ürünler

Top
Karşılaştır 0