Kenko Zeta CPL Filtre 72mm

New product

ZR (Zero Reflection) Sıfır Yansıma ve Süper Çoklu Kaplam

Ultra Pürüzsüz Yüzey - Nano Cam Teknolojisi

Ultra İnce Çerçeve

Wide-Band (Geniş Bant) Polarize Film

More details

 
Özellikler

Kenko Zeta Wideband Circular Polarize CP-L

C-PL filtreler su, cam vb. metalik olmayan yüzeylerden istenmeyen yansımaları gidermenizi sağlar. Ayrıca renklerin daha doygun hale gelmesini ve daha iyi kontrastla daha net görünmesini sağlar. Bu efekt genellikle mavi gökyüzü ve beyaz bulutlardaki kontrast ve doygunluğu arttırmak için kullanılır.

Kenko'nun C-PL filtresi, bir çekimin genel renk dengesini etkilemez.

  • ZR (Zero Reflection) Sıfır Yansıma ve Süper Çoklu Kaplama
  • Ultra Pürüzsüz Yüzey - Nano Cam Teknolojisi
  • Ultra İnce Çerçeve
  • Wide-Band (Geniş Bant) Polarize Film

Zeta serisi, 2009 yılında Kenko tarafından en yüksek son filtreleri bulmak için uzun ve yorucu bir süreçten sonra girmiştir. Yeni geliştirilen ZR katmanı, % 0.3 veya daha düşük (veya çok sıcaklıklı çok katlı şartnamenin C-PL'sinde % 0.6 veya daha düşük) dünyanın en iyi yüzey yansıma seviyelerinden birine sahip olan ZR kaplamayı benimseyen Zeta serisi; com filterinin cam yüzeyi ortadan kalkar ve gölgelenir.

Tüm Zeta filtreleri en yüksek kalitede cam malzeme kullanırlar ve cam filtreyi koruyan çerçeveleri en yüksek derecede dayanıklılık sağlar.

Temel Özellikler :

ZR ( Zero Reflection ) Super Multi-Coating

Bu yenilikçi kaplama, herhangi bir renk veya ışık iletimini engellemeyecektir. Yansımalar, filtreye neredeyse her açıda girmesine izin verilerek ortadan kaldırılır. Bu filtre üstün sonuçlar üretecek ve her türlü mercekle kullanılabilir (telefotoya geniş açı).

Ultra Pürüzsüz Yüzey - Nano Cam Teknolojisi

Nano Cam Teknolojimiz, en ince cam parçacıklarından ultra pürüzsüz bir yüzey oluşturur ve görüntüye herhangi bir etkisi olmadan lekelenme ve çizilmeye karşı dayanıklı olmasını sağlar.

Ultra İnce Çerçeve

Bu filtrenin camı hassas işlenmiş bir çerçeveye yerleştirilmiş ve bu filtreye eşsiz bir dayanıklılık sağlayan Tutucu Halka Montaj Teknolojisi kullanılarak takılmıştır. Ultra ince çerçeve aynı zamanda geniş açılı lens uyumludur.

Wide-Band (Geniş Bant) Polarize Film

Kenko Zeta geniş bant polarize filmi, geleneksel dairesel polarizasyon filtrelerinin sağladığından daha nötr bir renk dengesi sağlamak için görünür spektrumda ışığı daha eşit iletir.

19 Aynı kategorideki diğer ürünler

Top
Karşılaştır 0