PROM-15-D-HB İkili Toplantı Prompter
174.800,00 TL
Kategori
Marka
Stok Kodu
FT-00042
Garanti Süresi
24 Ay
Fiyat
145.666,67 TL + KDV
61.284,88 TL den başlayan taksitlerle!
Ürünü Paylaş :
Fortinge PROM-15-D-HB İkili Toplantı Prompter
Fortinge PROM-15-D-HB Toplantı Prompterinde bulunun yüksek kaliteli yapıya sahip olan LCD monitör, 160 x 140° geniş görüş açısı, 1000 cd/m² parlaklık , 20” okuma aralığı, hem 4:3 hem de 16:9 görüntülerin görüntülenmesinde esneklik sağlayan 4:3 en boy oranına ve 1080p' ye kadar çözünürlükleri destekleme gibi oldukça geniş kapsamlı özellikler sunar.
Teknik Özellikler:
Monitör
Boyut (Diagonal): 15" / 38 cm
Maksimum Parlaklık: 1000 cd/m2
Çözünürlük: 1024 x 768
En Boy Oranı: 4:3
Kontrast Oranı: 700:1
Görüş Açısı (Y x D): 160 x 140°
Giriş
1 x HDMI
1 x Kompozit (BNC)
1 x VGA
AC Giriş Gücü: 100 - 240 VAC, 50 / 60 Hz
Güç Tüketimi: 35 W
Genel:
Okuma Aralığı: 20' / 6.1 m
Işın Ayırıcı Oran: 70/30
Boyut: 36,3 x 28 cm
Sertifikalar: CE, RoHS, Üreticiye göre
Yükseklik Ayarı: 59,1" / 150 cm