PROM-17-HB Toplantı Prompteri
110.400,00 TL
Kategori
Marka
Stok Kodu
FT-00051
Garanti Süresi
24 Ay
Fiyat
92.000,00 TL + KDV
38.706,24 TL den başlayan taksitlerle!
Ürünü Paylaş :
Fortinge PROM-17-HB Toplantı Prompteri
Fortinge PROM 17’’ Toplantı Prompterinde bulunun yüksek kaliteli yapıya sahip olan LCD monitör, 170 x 160° geniş görüş açısı, 1000 cd/m² parlaklık , 20” okuma aralığı, hem 4:3 hem de 16:9 görüntülerin görüntülenmesinde esneklik sağlayan 4:3 en boy oranına ve 1080p' ye kadar çözünürlükleri destekleme gibi oldukça geniş kapsamlı özellikler sunar.
Teknik Özellikler:
Monitör
Boyut (Diagonal): 17" / 43 cm
Maksimum Parlaklık: 250 cd/m2
Çözünürlük: 1280 x 1024
En Boy Oranı: 4:3
Kontrast Oranı: 1000:1
Görüş Açısı (Y x D): 170 x 160 °
Giriş
1 x HDMI
1 x Kompozit (BNC)
1 x VGA
AC Giriş Gücü: 100 - 240 VAC, 50 / 60 Hz
Güç Tüketimi: 35 W
Genel:
Okuma Aralığı: 20' / 6.1 m
Işın Ayırıcı Oran: 70/30
Boyut: 40,0 x 32,5 cm
Sertifikalar: CE, RoHS, Üreticiye göre
Yükseklik Ayarı: 59,1" / 150 cm